Безкоштовна доставка при купівлі телевізорів онлайн та + рік гарантії.

09 апр. 2020 г.

Купуйте офіційні телевізори SAMSUNG з 01 квітня по 30 квітня 2020 року та отримуйте безкоштовну доставку при купівлі онлайн та додатковий рік гарантії при купівлі онлайн та в інших місцях продажу!
Як взяти участь?
Купуйте будь-які офіційні телевізори SAMSUNG онлайн та у місцях продажу з 01 квітня по 30 квітня 2020 року!
Отримуйте безкоштовну доставку та додатковий рік гарантії.
Насолоджуйтеся вражаючим зображенням та звуком у вашій оселі!

Офіційні правила:
Акційна пропозиція дійсна з 01.04.2020 р. по 30.04.2020 р. в інтернет-магазинах партнерів та магазинах партнерів на території України, крім зони проведення ООС та тимчасово окупованих територій.
Акційна пропозиція полягає в наданні споживачу безкоштовної доставки (виключно при купівлі онлайн) та додаткового одного року гарантії.
Для отримання безкоштовного додаткового одного року гарантії необхідно до 30.05.2020 р.:
надіслати по електронній пошті листа з темою «ТВ: + рік гарантії» на адресу sms.seu@samsung.com. В тексті листа необхідно вказати: модель виробу, серійний номер, дату покупки, назву міста та магазину, номер мобільного телефону, або
надіслати дані для реєстрації скориставшись формою онлайн чату за адресою samsung.com/ua/support/chat, або
повідомити модель виробу, серійний номер, дату покупки, назву міста та магазину, номер мобільного телефону оператору інформаційного центру Samsung за номером 0 800 502 000 з 7:00 до 22:00 (дзвінки в межах України безкоштовні).
Наявність фіскального чеку на купівлю телевізора SAMSUNG є обов’язковою умовою при зверненні до сервісного центру за гарантійним обслуговуванням.
Зовнішній вигляд виробів може відрізнятися від зображеного у рекламних матеріалах.
Детальна інформація про умови або зміни умов пропозиції наявна у продавців інтернет-магазинів партнерів та магазинів партнерів, а також в Інтернеті за посиланням: www.samsung.com/ua
Під офіційним телевізором SAMSUNG мається на увазі вироблений спеціально для використання в Україні компанією Samsung Electronics Co., Ltd. телевізор, що має маркування українською, в комплект якого входить інструкція та гарантійний талон українською, на який складено декларацію про відповідність, та який позначено національним знаком відповідності технічним регламентам.

Акційна пропозиція надається імпортером ТОВ «Самсунг Електронікс Україна Компані», 01032, м. Київ, вул. Льва Толстого, 57.

В нашому магазині є повний асортимент офіційних телевізорів Samsung. Підключайтесь до акції і отримуйте додаткові знижки від нашого інтернет-магазину ACDC.