Іноваційні системи охорони Ajax Systems

12 бер. 2023 р.

Ajax Systems: Інноваційний виробник систем безпеки

Ajax Systems - українська компанія, яка спеціалізується на розробці та виробництві інноваційних систем безпеки. Заснована у 2011 році, компанія Ajax Systems протягом короткого періоду стала лідером на ринку систем безпеки в Україні та вийшла на міжнародний ринок з продуктами, які знайшли визнання по всьому світу.

Ajax Systems пропонує повний спектр систем безпеки, включаючи датчики руху, відкривання вікон та дверей, пожежні датчики, відеокамери, системи контролю доступу, мережеві розгалужувачі та інші пристрої. Всі ці продукти виробляються відповідно до високих стандартів якості та безпеки, які підтверджуються різними сертифікатами.

Однією з головних переваг систем безпеки Ajax Systems є їхній високий рівень інтегрованості та зручності в управлінні. Компанія пропонує спеціальний додаток для смартфонів, який дозволяє контролювати систему з будь-якої точки світу, а також отримувати повідомлення про події, які відбуваються в об'єкті під охороною.

Ще одна вагома перевага систем безпеки Ajax Systems - це їхній високий рівень надійності та стійкості до вторгнень. Продукти Ajax Systems відповідають стандартам безпеки, які вимагаються в різних країнах, тому їх можна використовувати не тільки в приватних будинках, але і в комерційних об'єктах, таких як магазини, офісні приміщення, склади тощо.

Найбільш популярні продукти Ajax Systems - це система безпеки Ajax StarterKit, Ajax Home