Мобільна зарядна станція Choetech 300W Portable Power Station
ТОП
Відеообзор продукта

Мобільна зарядна станція Choetech 300W Portable Power Station

BS002-V2Код: 36237

Цiна:5999 грн  Немає в наявності

Опис товару

Гарантія 12 місяців

 

CHOETECH 300W Portable PS (BS002-V2) - це портативна електростанція Choetech 300 Вт. Це високонадійна портативна електростанція з чистою синусоїдою, яка безпечно живить електронні пристрої, забезпечуючи стабільну електроенергію.

Універсальність та багатофункціональність – ті переваги, що роблять електростанції Choetech корисними в побуті і незамінними у надзвичайних випадках. Ця багатофункціональна електростанція має вихід постійного струму, два порти QC3.0 USB-A, два порти USB-A, один порт USB-C, PD і порт для авто.

 

 

 

Аварійне резервне живлення 
Мобільні електростанції Choetech виступають відмінним резервним чи аварійним джерелом живлення і виручать в різних ситуаціях. Ці пристрої призначені, щоб замінити основне джерело живлення на вулиці чи вдома у разі відключення електроенергії.

Кілька способів зарядки
Значна перевага цих портативних зарядних станцій полягає у повній екологічності і безпечності. Для заряджання акумулятора передбачені аж 4 способи: від мережі, автомобільний зарядний пристрій, через адаптер Type-C та додатково через підключення сонячної панелі. Тому з ними можна комфортно працювати у квартирі чи перебувати на природі. 

 

 

 

Безпечність і надійність 
Техніка, під’єднана до Choetech, буде убезпечена від поломок, оскільки електрогенератори оснащені додатковими функціями захисту від перенапруги, перевантаження, від перегріву та короткого замикання. Легкі, але міцні матеріали, з яких зроблений їх корпус, гарантують стійкість до пошкоджень та довговічність.

Характеристики

Немає характеристик