Мобільна зарядна станція Choetech 500W Portable Power Station
НОВЕ

Мобільна зарядна станція Choetech 500W Portable Power Station

BS004Код: 36238

Цiна:10999 грн  Додати у кошик

Опис товару

Гарантія 24 місяці.

CHOETECH 500W Powerstation (BS004) - це портативна електростанція Choetech 500 Вт. Це високонадійна портативна електростанція з чистою синусоїдою, яка безпечно живить електронні пристрої, забезпечуючи стабільну електроенергію.

Універсальність та багатофункціональність – ті переваги, що роблять електростанції Choetech корисними в побуті і незамінними у надзвичайних випадках. У них великий набір інтерфейсних роз'ємів, тому до Choetech можна підключати як класичні вилки електроприладів, так і зарядні кабелі. Ця багатофункціональна електростанція оснащена виходом змінного струму, двома портами USB-A QC 3.0, чотирма портами USB-A 5, одним портом PD і портом для авто.

 

Аварійне резервне живлення 
Мобільні електростанції Choetech виступають відмінним резервним чи аварійним джерелом живлення і виручать в різних ситуаціях. Ці пристрої призначені, щоб замінити основне джерело живлення на вулиці чи вдома у разі відключення електроенергії.

Кілька способів зарядки
Значна перевага цих портативних зарядних станцій полягає у повній екологічності і безпечності. Для заряджання акумулятора передбачені аж 3 способи: від мережі, автомобільний зарядний пристрій, та через підключення сонячної панелі. Тому з ними можна комфортно працювати у квартирі чи перебувати на природі. 

 

 

 

 

 

 

 

Безпечність і надійність 
Техніка, під’єднана до Choetech, буде убезпечена від поломок, оскільки електрогенератори оснащені додатковими функціями захисту від перенапруги, перевантаження, від перегріву та короткого замикання. Легкі, але міцні матеріали, з яких зроблений їх корпус, гарантують стійкість до пошкоджень та довговічність.

Характеристики

Немає характеристик